אודות 

דף הבית >> אודות
חברת ISOLVE

איך הכל התחיל...

 
חברת  ISOLVE  נולדה, לאחר שמקימתה, מילי שוקרון, שימשה למעלה מ – 13 שנים כמנהלת אבטחת איכות וכיועצת איכות בתחומים רבים ומגוונים בתעשיית אבטחת האיכות.

את דרכה החלה מילי שוקרון, בשירותה הצבאי, בו ליוותה 6 יחידות של חיל החימוש להסמכה לתקן 9001 ISO. כבר שם החל סיפור האהבה וההבנה כי יכולתה בתחום, גבוהה מהממוצע ומיד לאחר הצבא, מבלי לאבד אף רגע חשוב, החלה את לימודי התואר בהנדסת תעשיה וניהול, אותם סיימה בהצלחה רבה, תוך הערכה רבה של מרציה. הערכת המרצים, אף התבטאה בבקשתה על ידי חלקם, להישאר במוסד הלימודים כעוזרת הוראה, אך מילי, הבינה כי ייעודה האמיתי והנכון יותר, נמצא בשטח. כבר במהלך הלימודים החלה בעבודתה כמנהלת הבטחת איכות בחברת רייקול גבישים. במהלך תפקיד זה, הקימה מילי מערכת הבטחת איכות ובנתה תפקיד, שלא היה קיים בחברה קודם לכן. גם בתפקיד זה, קיבלה מילי שבחים רבים על פועלה ועל הצלחותיה הרבות בבניית מערכת הבטחת איכות בחברה.

בהמשך, המשיכה מילי להתפתח ולגדול ועברה לעבוד בענף המזון בחברת גדרון (חברת בת של רשת שופרסל) כמנהלת הבטחת איכות במשך 3.5 שנים. בתפקיד זה, התאהבה מילי בענף ובתחום המזון והבינה את היכולות הרבות שלה גם בענף זה, בתחום אבטחת איכות ובטיחות במזון (HACCP).

במהלך השנים, צברה מילי ניסיון רב והתמחות בתחום אבטחת איכות וHccap והבינה כי יכולותיה הגבוהות בתחום בשילוב הידע האישי שלה, אשר מעניקים לכל מפעל עימו עבדה יתרון תחרותי משמעותי, צריכים לבוא לידי ביטוי בדרך עצמאית, אשר תאפשר לה להמשיך ולעבוד בצורה הנכונה ביותר ולפתח את התחום הן מבחינה מקצועית והן מבחינה איגוד היועצים. מתוך כך, החליטה מילי להקים את חברת  ISOLVE ולהעניק את השירותים והפתרונות הטובים ביותר, תוך שמירה על איכות, אמינות ומקצועיות חסרי פשרות.

רוצים להעלות את רווחיות המפעל? פנו אלינו עוד היום לפגישת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות! 
  ISO 22,000  | ISO  |  Haccp | כתיבת הוראות עבודה  |  מפרטי מוצר  |  מדבקות חוק  בקרת  איכות - סניטציה  בקרת איכות - תברואה